Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Zwrot pieniędzy - co i jak
#1
Zwiedziona ładnym trailerem oraz screenami i niepomna negatywnych recenzji kupiłam sobie na jesiennej wyprzedaży grę Solarix, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to rzeczywiście szit. Tym samym zastanawiam się więc nad napisaniem do supportu w sprawie zwrotu pieniędzy.
I tu pytanie.
Czy ktoś z was się w to bawił? Jak to wygląda w praktyce? Wiem, że trzeba mieć przegrane co najmniej 2 godziny, czas na zwrot to dwa tygodnie, ale czy faktycznie oddają kasę bez robienia problemów?
Odpowiedz
#2
Nie nie nie nie, jeśli chcesz oddać grę to musisz mieć przegrane MNIEJ niż dwie godziny, i jeśli spełniasz warunki to wtedy masz dwa tygodnie na zwrot.
Odpowiedz
#3
Okej, wysłałam prośbę o zwrot pieniędzy, uzasadniając, że gra jest nudna i wypisując w skrócie jej wszystkie wady.  Grałam w sumie 21 minut, sorry, bo dłużej tego nie zmogę. Happywide
No nic, zobaczymy czy mi to Gabon rozpatrzy. Ale ciekawi mnie czy robią jakieś problemy, czy zwykle zwracają kasę bez większego marudzenia.

EDIT:
Ło matko. Błyskawicznie dostałam maila, że zwrócą mi pieniądze i że powinny do mnie wrócić do dwóch tygodni. Ta gra musi być naprawdę wujowa, skoro tak szybko poszło. ;p
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości