Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Wiosenne Porządki Steam 2018
#1
[Obrazek: yJ9m9PL.png]
Nowa wyprzedaż Steamowa? Otóż nie! Wiosenne Porządki Steam nie są typową wyprzedażą z jaką mamy zwykle do czynienia,a przy okazji - Letnia Wyprzedaż 2018 ma się rozpocząć 21 czerwca, więc szykujcie portfele.

Dzisiejszy Steamowy happening jednak ma na celu co innego niż wyciągnięcie z kont biednych graczy resztek wypłaty (i godności). 4 dniowy event ma za zadanie przypomnieć weteranom pecetowego gamingu o nieco zapomnianych tytułach z ich bibliotek, poprzez wykonywanie prostych zadanek zwanych Projektami, za które można otrzymać kilka Steamowych ikon, obrazek na tło profilu oraz tajemniczy "Mystery Item", w którego opisie jedynie znajdziemy informację, że może on się przydać w przyszłej wyprzedaży. Lista owych projektów zawiera 6 pozycji:
  • Nostalgia - Zagraj w grę, w której twój czas rozgrywki wynosi więcej niż 2 godziny, ale dawno nie była przez ciebie uruchamiana.
  • Zaufany kompan - Zagraj w grę polecaną przez znajomego.
  • Kolejna szansa - Zagraj w grę, w której twój czas rozgrywki wynosi mniej niż godzinę.
  • Nie mogę się doczekać - Zagraj w grę zakupioną w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
  • Zaufany doradca - Zagraj w grę polecaną przez kuratora, którego obserwujesz.
  • Powiew przeszłości - Zagraj w pierwszą grę dodaną do twojego konta Steam.

Poza tymi sześciowa projektami, na które wypełnienie mamy czas do 28 maja, są jeszcze Codzienne zadania, które są w rotacji co 24h. Ukazują się one w postaci 3 karteczek na stronie Wiosennych Porządków, a pierwsze zadania to:
  • Szybkie pranie - Każdego dnia, unikatowa gra będzie dostępna za darmo na 24 godziny. To świetna okazja, aby spróbować czegoś nowego!
  • Wirowanie - Nie możesz się zdecydować w co zagrać? Pozwól nam tobie pomóc! Wybierzemy losową grę z twojej biblioteki, w którą możesz zagrać, by ulepszyć swoją odznakę.
  • Nadrabianie zaległości - Posiadasz grę, która nie została jeszcze przez ciebie uruchomiona? Daj jej szansę i zwiększ w ten sposób poziom swojej odznaki.
Warto wspomnieć w tym momencie, że zarówno do Projektów jak i Codziennych Zadań Steam już podsuwa listę gier z naszej biblioteki, które spełniają dane wymogi, więc nie trzeba będzie szukać po setkach tytułów gry, która akurat pasuje pod kryteria Smile
[Obrazek: 1b3a0ef1182b406f.png]
Odpowiedz
#2
Fajne.
Przyszedłem na chwilę,
zostałem na dlużej.
Teraz mówią do mnie proszę mnie nie banować panie adminie.

#1 miejsce w POTY 2014 | Towarzysz Kucperskin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości