Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Wasza 1 Reakcja na Half-Life 2
#1
Chcę się dowiedzieć jaka była wasza pierwsza reakcja na Kultowego Half-Life 2
Odpowiedz
#2
W sensie chodzi ci o momenty z gry które wzbudziły we mnie emocje czy jak?
Odpowiedz
#3
Ja całe uniwersum Hl odkryłem niestety długo po wyjściu HL2, ale gdy po raz pierwszy zobaczyłem materiały z gier to moją reakcją było głośne "ooo,,, fantastyczne. Muszę w to zagrać osobiście". Nabyłem i nigdy nie żałowałem.
Odpowiedz
#4
Chodzi mi o pierwsze odpalenie gry i wrażenia
Odpowiedz
#5
HL2 zrobił na mnie dużo większe wrażenie niż jedynka, o tyle że uznawałem go za najlepszą grę jaka kiedykolwiek powstała. Tak pokochałem to uniwersum, ten wygląd jednostek Kombinatu i tę fizykę, że moim codziennym zwyczajem było dowiadywanie się czegoś więcej o uniwersum, czytanie wielu encyklopedii internetowych...
Odpowiedz
#6
Najlepszą zmianą do pierwowzoru była sama grafika i właśnie to ona zrobiła na mnie najlepsze wrażenia, na samą grę natknąłem się zupełnie przypadkowo, nawet nie wiedziałem ,że istnieje dalszą część...
Odpowiedz
#7
Mnie urzekł klimat gry. Tuż po wyjściu z pociągu widziałem, że może tekstury i modele nie są najwyższej jakości, lecz były tak dobrze dobrane, że od razu poczułem przytłaczającą obecność strachu oraz kombinatu. Za to pokochałem HL2.
[Obrazek: 1b3a0ef1182b406f.png]
Odpowiedz
#8
Klimatyczne Smile I chcąc nie chcąc zaczynasz wkręcać się w fabułę, przywiązujesz się do innych postaci, zaczynasz myśleć w taki sposób, jakbyś naprawdę sam był tą postacią i wszystko działo się naprawdę Wink To właśnie za to uwielbiam tą gre, że poza rozgrywką masz ochotę poznać fabułę z każdej możliwej strony i odszukać jak najwięcej informacji.
Odpowiedz
#9
"wow jakie fajne" Pomyślałem mając 5-6 lat Wink
Odpowiedz
#10
Ja dziwnie zacząłem przygodę z drugą częścią bo najpierw zagrałem w epizody, a dopiero później w podstawkę Happywide Najbardziej podobał mi się oczywiście gravity gun, ciskanie kaloryferami w przeciwników nigdy mi się nie nudzi. Do tego dochodzi świetna fabuła i piękna oprawa graficzna, dlatego do dziś uważam dwójkę za najlepszą grę w jaką zagrałem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości