Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Ankieta: Jakich używasz systemów operacyjnych?
Windows
Mac OS X
Linux
Inny
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Używane przez was systemy operacyjne
#1
Ja, na swoim głównym komputerze, używam teraz Arch Linux'a (system bardzo polecam, ale tylko jeśli macie już jakieś doświadczenie z Linuxem i terminalem, oraz nie przeszkadza wam instalacja w postaci kilkugodzinnego wpisywania komend do konsoli) ze środowiskiem Gnome 3. Na laptopie zainstaloawny jest natomiast Ubuntu.
qwerty
Odpowiedz
#2
Mam Windows Vista Home Premium 64-bit z service pack 2, na pewno wszyscy się zapytają, czemu nie zmienię na win 7 lub win 8, ponieważ na win vista działa więcej starych gier z rocznika 2000-2006.
Odpowiedz
#3
(02-08-2015, 19:31 )SneakiestDuke68 napisał(a): na win vista działa więcej starych gier z rocznika 2000-2006.

Jakich dokładnie? Używałem Windowsa 7 przez okkoło 3 lata, i nigdy przydarzyło mi się, aby jakaś stara gra nie uruchamiała się (najstasza bez użycia DOSBoxa to SW: Dark Forcess II z 1997, i nie napotkałem z nią żadnych problemów).
qwerty
Odpowiedz
#4
Ja niedawno przerzuciłem się z 7, na 8. Różnie to z Majkrosoftem bywało, ale już z przyzwyczajenia trzymam się tylko Windowsów. Ale korzystając z powstałego tematu... Co myślicie o spamującym wciąż moje oczy Windowsie 10? Warto, czy nie?
Odpowiedz
#5
z need for speed porsche 2000 nie pomaga nawet patch 5.1, który na win vista powoduję, że gra się nie crashuje i na win vista są mniejsze problemy z zabezpieczeniem Star Force.
Odpowiedz
#6
Posiadam Windows 8, i przez nie posiadanie pasku start a "kafelek" uważam to za syf i możliwe jest że w tym miesiącu przesiądę się na 10.
Odpowiedz
#7
Korzystam z Linuxa Mint 17.2 x64 ze środowiskiem Cinnamon, ale za sprawą zbrojnego poważniej myślę nad wypróbowaniem Archa Smile.

Mam jeszcze drugą partycję z Windowsem, jednak nie uruchamiałem go poza grą w Borderlands od miesięcy, a wraz z ostatnią dramą co do śledzenia i zerowej prywatności w Windows 10 oddalam się od tego systemu jeszcze bardziej Wink.
Przyszedłem na chwilę,
zostałem na dlużej.
Teraz mówią do mnie proszę mnie nie banować panie adminie.

#1 miejsce w POTY 2014 | Towarzysz Kucperskin
Odpowiedz
#8
Używam systemu Windows 8.1 Professional i podoba mi się on, jednak zamierzam się przesiąść na system Win 10, ale dopiero jak będzie bezpieczniejszy.
Odpowiedz
#9
Posiadam i używam Windowsa 8.1 oraz Debiana Stretch, jednak niedługo zaktualizuję Windows'a do wersji 10 i mam nadzieję, że nie będe musiał poruszać kursorem po całym ekranie, aby włączyć jakąś starszą grę.
Odpowiedz
#10
Windows XP Professional, nic tego nie zmieni.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości