Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


[Steam] 2 konta Steam
#1
Witam
Ostatnio odzyskałem stare konto Steam, na którym mam m.in. Half-Life'a. Wpadł mi do głowy pomysł "połączania" obu moich kont. Czy coś takiego byłoby możliwe? Byłoby to świetne ułatwienie i brak konieczności przelogowywania się w celu pogrania w niektóre tytuły.

PS.
Oba konta są na tym samym mailu
#2
Z tego co wiem gra jest zawsze przypisana do jednego konta i nie ma możliwości ich łączyć bądź przenosić gier z jednego konta na drugie. Miałem podobną sytuację, odzyskałem dawne konto, gdzie miałem Half-Life 2, chciałem połączyć z nowym, a to odpowiedź jaką otrzymałem od supportu Steam:

Cytat:Unfortunately, Steam game subscriptions, CD keys, and redeemed gifts are non-transferable and cannot be reset or moved between Steam accounts.

We will be unable to transfer this game to another account. You must be logged in to the original account it was registered to in order to play the game.
#3
Było to już wałkowane po 10000 razy na każdym forum które ma związek ze Steam. Znalazło się to też w każdym FAQ. W Google jest tego pełno. Nie widzę sensu w tym temacie ._.
qwerty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości