Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Resurgence: The Union
#1
Witam was po kilku miesiącach,

Jeżeli istnieje jeszcze ktoś kto nie ma tego projektu kompletnie w d, to zachęcam do zapoznania się z wydarzeniami ostatnich dni:

Minęło kilka miesięcy od sierpniowego wydarzenia reintrodukcyjnego które pokazało nową wersję Resurgence, nasza mała rzesza fanów ciepło przyjęła nowości ba nawet udało nam się poszerzyć nasze szeregi i przystąpić do ulepszania projektu. Ponieważ wiemy jak to jest czekać lata na jakąś grę, i nie chcemy zmuszać nikogo do wiecznego oczekiwania - ponieważ jak wiadomo mody/gry dobrej jakości na drzewach nie rosną a dla większości z nas to hobby a nie płatna praca na pełny etat - postanowiliśmy jakoś naprawić ten problem. 

Dzisiaj przychodzę do was z dwoma rozwiązaniami: po pierwsze postanowiliśmy podjąć decyzję że Resurgence zostanie wydany w dwóch częściach, tak jak Black Mesa (ekhm, Xen). Każda połowa gry zawierać będzie 6 pełnych rozdziałów, a zostaną one wydane jak tylko dana połowa zostanie ukończona.

Ponato mam zaszczyt dzisiaj przedstawić gratkę nad którą pracowaliśmy od jakiegoś czasu a mianowicie Resurgence: The Union!


[Obrazek: Qy2Atdt.png]


Czym jest The Union? Mówiąc najprościej jest to samodzielne demo Resurgence z własną fabułą. Myśleliśmy nad wydaniem dema od jakiegoś czasu, i czy wogóle opłaca się wydawać demo w przypadku gry z naciskiem na fabułę. Naszym rozwiązaniem jest właśnie ten projekt który mamy w planach wydać na świat jeszcze przed końcem tego roku!

[Obrazek: screenshot1.jpg] [Obrazek: screenshot2.jpg] [Obrazek: screenshot3.jpg] [Obrazek: screenshot4.jpg] [Obrazek: screenshot5.jpg] [Obrazek: screenshot6.jpg]

Ale do tematu - Resurgence: The Union to krótka historia ochroniarza poziomu 3 z Black Mesy który po kilku godzinach po kaskadzie rezonansowej budzi się w zupełnie odmienionym świecie. Większość personelu nie żyje, po zimnych korytarzach czają się Zombie oraz zniewolone Vortigaunty a w dodatku żołnierze HECU próbują sami wydostać się z tego szamba zabijając po drodze wszystko co napotkają. Twoim celem jest oczywiście wydostać się z kompleksu, lecz czy jako ochroniarz jesteś w stanie ocalić samego siebie czy innych? Czy nadal podążasz zgodnie z kodeksem pracy, czy wolisz ocalić własną skórę? 

Resurgence: The Union będzie gratką nie tylko ze względu na to iż jest to pierwszy tytuł w serii Resurgence który ujrzy światło dzienne, ale także klimat Black Mesy oraz liczne nawiązania do oryginalnego Half-Life'a z 1998 roku powinny być miłym doświadczeniem dla weteranów serii HL.
"Chwila, zaraz! Czy czasami nie macie na głowie Resurgence? Czy dwa projekty to czasami nie za dużo?" 
Naturalnie sam zadałbym takie pytanie, aczkolwiek zapewniam że decyzja o podjęciu tego typu projektu wiąże się z licznymi profitami zarówno dla graczy jak i dla deweloperów - wy dostajecie pierwszy kęs świata Resurgence o wiele wcześniej niż wszyscy zakładaliśmy, natomiast my produkujemy modele, tekstury itp. zarówno do jednej gry jak i do drugiej - mówiąc krótko pieczemy dwie kaczki na jednym ogniu. 

Jeżeli poświęcenie 10 sekund na oddanie głosu na Steam Greenlight to nie za dużo, także zachęcam do wsparcia gry w ten sposób. Dzięki dostaniu się na Steam będziemy w stanie wingerować Osiągnięcia a być może nawet i Warsztat! Poza tym Steam oczywiście oferuje automatyczne aktualizacje, co zawsze jest na plus.

Dajcie znać co sądzicie![Obrazek: steamgreenlight.png]
Odpowiedz
#2
Czy tylko mi załączone zdjęcia nie działają?
Odpowiedz
#3
Mi też coś nie działają, może link wygasł.
Odpowiedz
#4
Niestety darmowy hosting, strona się przeciążyła.

Link do Greenlight

[Obrazek: ?interpolation=lanczos-none&output-forma...olor=black] [Obrazek: ?interpolation=lanczos-none&output-forma...olor=black] [Obrazek: ?interpolation=lanczos-none&output-forma...olor=black] [Obrazek: ?interpolation=lanczos-none&output-forma...olor=black] [Obrazek: ?interpolation=lanczos-none&output-forma...olor=black] [Obrazek: ?interpolation=lanczos-none&output-forma...olor=black]
Odpowiedz
#5
No Panie Jacol: ładnie to wygląda, z chęcią zagram. Smile
Odpowiedz
#6
Grałbym
Odpowiedz
#7
Zapowiada się fajnie, czekam z niecierpliwością na nowe wiadomości. :]
Odpowiedz
#8
Poprawiłeś zdjęcia w głównym poście i teraz całość wygląda miodnie. Moja niemiecka natura jest nasycona.
Odpowiedz
#9
Nie poprawiłem, poprostu hosting powrócił do życia. Tak czy kwak wszystko działa spowrotem, dziękuję za ewentualnie oddane głosy na Greenlight i wracam do roboty. Naturalnie dam wam znać gdy będzie już ustalona konkretna data premiery.
Odpowiedz
#10
Rozumiem, że na Greenlight już nie można głosować (wyskakuje mi błąd)? Bo wcześnie jakoś to przeoczyłam, a też bym wsparła projekt. :c
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości