Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Resurgence nie umarło... wbrew pozorom
#1
Z wielką radością pragnę zakomunikować, że - wbrew wszelkim pozorom - modyfikacja tworzona przez Jacola wraz z Black Phoenix Studio - Resurgence - nie umarła, a wręcz przeciwnie, rozwija się w dobrą stronę.


[Obrazek: 8r4Zitu.jpg]

Być może pamiętacie, że niedawno studio dorobiło się nowej strony, blackphoenixstudio.com. Osoby aktywnie monitorujące tę stronę, na przykład mnie, z pewnością zasmucił fakt usunięcia Resurgence z listy projektów i zniknięcie strony Greenlight modyfikacji.

Autorzy modyfikacji jednak uspokajają - z grą wszystko w porządku, musimy po prostu nieco zaczekać. Członkowie Black Phoenix Studio to w końcu też ludzie - niektórzy uczą się, niektórzy pracują.
Co jednak najbardziej świadczy o tym, że coś się dzieje? W zakładce "Projekty" na stronie studia, pojawił się właśnie obiecujący cytat:

blackphoenixstudio.com napisał(a):"Wait and you shall receive"    Jack Carter 2023, City 37

który dosłownie możemy przetłumaczyć jako "Czekaj [czekajcie], a będzie Ci [Wam] dane". Kim jest Jack Carter - dla tych, którzy nie pamiętają, jest to główny protagonista w grze, nasz bohater. City 37 oczywiście obszar, w którym rozgrywa się akcja, a numer 2023... No właśnie, trudno ocenić, co on oznacza. Miejmy nadzieję, że nie planowany rok wydania gry Smile

Nie zagłębiając się bardziej w głębszy sens tych słów, możemy po prostu śmiało powiedzieć, że prace nad grą trwają - i oczekujemy ich rychłego zakończenia zwieńczonego oficjalnym wydaniem Resurgence na Steam!
Odpowiedz
#2
2023 to chyba rok...
Odpowiedz
#3
Sądzę że to rok w którym dzieje się akcja gry, tak dla przypomnienia pytam, akcja dzieje się po albo i przed jakim half-lifem? Od razu po tym jak zaczynają się zamieszki w City 17?
Odpowiedz
#4
Akcja (podobno) ma dziać się ok. 2 lata po wydarzeniach ukazanych w Half-Life 2.
Odpowiedz
#5
To jest podpis, Jack Carter 2023. Prędzej to jest oznaczenie więźnia, coś w stylu numeru PESEL w Half-Life'owej rzeczywistości.
[Obrazek: 1b3a0ef1182b406f.png]
Odpowiedz
#6
Akcja głównych wydarzeń z gry dzieje się najpóźniej kilka dni po wydarzeniach z HL2: EP2 (czyt. po zamknięciu Super Portalu i odcięcia się od wymiaru Kombinatu)
Odpowiedz
#7
Faktycznie, źle przeczytałem poprzedni post. Co do pomysłu Osztena to sądzę dokładnie tak samo - że to coś w rodzaju identyfikatora, numeru ewidencyjnego.
Odpowiedz
#8
W takim razie nie mogę się doczekać. Czy nasz bohater będzie coś mówił czy będzie cichy jak Gordon Freeman?
Odpowiedz
#9
Czekamy na teorie.
Odpowiedz
#10
Był chyba taki mod do Half-Life 2: Rebel Life czy jakoś tak, Citizen może w którym główny bohater mówił więc się strasznie ciekawie, oby tylko nie gadał sam do siebie xD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości