Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Pytanie o język.
#1
KordX
Witam. Mieszkam w uk i chciałbym kupić Fallouta 4. Moje zapytani3 jest takie, czy będą polskie napisy czy muszę kupić polską wersje np. na ebayu.
Z góry dzięki
Odpowiedz
#2
Kup klucz na steam i w opcjach steama wybierzesz sobie jezyk ktory Cie interesuje.
Odpowiedz
#3
Zapomniałem dodać, że interesuje mnie wersja na Xbox One ☺. Jak to będzie wyglądało w tym wypadku?
Odpowiedz
#4
Z tego co poszperałem w sieci to wynika, że tylko jeżeli kupisz w Polsce (Polską wersję) to wtedy będzie polonizacja. Niestety z jakiegoś względu Bethesda tak ma. Pamiętam, że w Skyrimie tez była taka awantura jak i w Fallout New Vegas Frown

Z drugiej strony ludziki pisali, że jak ktoś kupił w Polsce Fallout 4 to potem np. mieszkając w Szkocji uruchamiało mu się to po Angielsku. Może jest to zależne od ustawień konsoli, np. jaki jest język konsoli to taki jest język gry? Ostatnio tak miałem grając w Little Big Planet 3, miałem konsolę w ENG ustawioną to i gra była w ENG. Ustawiłem na PL i gra się przestawiła na PL.

A zobacz w microsoft market w opisie przedmiotu jakie są wymienione lokalizacje gry?
Odpowiedz
#5
(23-05-2016, 15:16 )ShadorVD napisał(a): Kup klucz na steam i w opcjach steama wybierzesz sobie jezyk ktory Cie interesuje.

tylko jest Angielska wersją językowa z napisami PL, bez sensu przed premierą obiecali ze powstanie Polska wersja językowa a proAnglicy którzy wstydzą się tego ze są Polakami z tego powodu cieszą się .
Odpowiedz
#6
Moim zdaniem napisy są wystarczające.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości