Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Problem z kampanią
#1
Elo, nie mogę ostrzec Desdemony o ataku bractwa stali (nie mogę z nią porozmawiać)
co zastopowało mnie z kampanią ponieważ bez tego nie wyzwolę synteków (dalej mi nie mówcie bo spojler)
Nie wiem co zrobić czy się cofać z do ostatnich zapisów czy co, nie będę zaczynał jeszcze raz bo dojście do tego momentu zajeło mi 27h (robiłem dużo zadań pobocznych) I tak, kupiłem Fallouta
Odpowiedz
#2
aha miło wiedzieć że można liczyć na szybką odpowiedź,
Odpowiedz
#3
Też nie wiem i mogę sobie jedynie pogdybać, czy masz się cofnąć i wszystko powtarzać, czy to może tak ma być, bo tak się układa akurat Twoja historia, realizowana Twoimi wyborami. Lepiej?
Odpowiedz
#4
hmmm, za zadanie mam porozmawiać z Desdemoną by ją ostrzec, ale się nie da lub wyraźnie ona nie chcę bym z nią rozmawiać. Ale dzięki że chociaż ktoś odpowiada na problemy.
Odpowiedz
#5
Czasami do wykonania pewnych zadań trzeba opuścić dane miejsce i wrócić po jakimś czasie. Zakładam jednak, że to zrobiłeś, nie przeznaczyłeś przecież kilku godzin w grze na staniu w jednym miejscu i molestowaniu Desdemony Smile
Może masz jeszcze coś do zrobienia. Jak zaznaczysz na Pip-boy tego questa i chwilę poczekasz, to zamiast obrazka pokaże Ci się bardziej szczegółowy opis, może tam będzie jakieś wyjaśnienie. Spójrz też na mapę, może jeszcze gdzieś jest znacznik miejsca realizacji questa, co mogłoby wskazywać, że tam jest coś do zrobienia.
Wiele questów ma swoje indywidualne rozwiązania w zależności od tego, co się wcześniej wybierało. Rozwiązania u mnie mogą być niedostępne u Ciebie i odwrotnie.
Naprawdę nie wiem, co Ci innego poradzić na Twój problem.

Na mój wątek z laserem w Polymer Lab też nikt nie odpowiedział. No cóż, możliwe, że inni użytkownicy forum nie mieli takiego problemu. Na moje szczęście jest to jakiś detaliczny quest, który generalnie mam w nosie.
Odpowiedz
#6
Dzięki Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości