Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Prace na Source 2 trwają od 2010?
#1
Tak, wszyscy mamy już definitywnie dość plotek. W okół Half-Life 3 słyszymy tylko i wyłącznie szum, brak jakichkolwiek sprecyzowanych informacji, nie wiadomo co robi Valve, co planuje, co zamierza. Mówiąc krótko frustracja tylko wzrasta.

Od pewnego czasu panuje przekonanie, że prace nad silnikiem Source 2 trwają, podobnie jak nad Half-Life 3. Cisza wokół tych produkcji jest ponoć konsekwencją licznych zmian jakie zaszły w trakcie developingu Half-Life 3. Cóż, oby tak właśnie było.

[Obrazek: 1_26_02_13_8_08_09.png]

Tematy, jakie na forum poruszaliśmy nieraz, wszelkie spekulacje itp. zdają się z wolna potwierdzać. Jeden z pracowników w serwisie LinkedIn (serwis społecznościowy dla specjalistów) - Tom Leonard - w sekcji praca wyszczególnił dość dla nas istotną pozycję - praca nad Source 2. Kilku innych pracowników w tej samej sekcji wpisało Ricochet 2, który wedle licznych pogłosek ma być nazwą kodową Half-Life 3.

Czy wreszcie Valve coś pokaże? Mamy nadzieję.
Odpowiedz
#2
Faktycznie, mnie już nosi gdy słyszę kolejne ploteczki, mogliby choć udostępnić krótki teaser (nie trailer, zero gameplayu, wystarczy sam teaser) i info: HL3 powstaje.
Odpowiedz
#3
Powinni już skończyć te prace.
qwerty
Odpowiedz
#4
Dokładnie, od dawna czekam na pełne SDK do Source 2, a jak na razie jest tylko Destinations, co twórcom zwykłych map się nie przyda.
[Obrazek: 1b3a0ef1182b406f.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości