Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


[Portal 1] Czy Fallout Tactics był dobrą grą?
#1
To dość istotne pytanie: czy Fallout Tactics był dobrą grą?

Dla wielu fanów Fallouta, zagorzałych graczy 1 i 2 części, FT był nieporozumieniem. Znacznie poprawiona grafika stała się często powodem licznych narzekań, sterowanie drużyną uważano za błąd, podobnie jak przeniesienie akcji w inny rejon USA czy sterowanie Bractwem Stali.

Osobiście uważam, że FT był znacząco gorszy od F1 i F2, bowiem przede wszystkim był bezpłciowy niczym produkt masowy kierowany do niedzielnych Januszy. Stracił ironiczny i brudny rys pierwowzorów i zmienił się w dziwny twór bez wyrazu.
Niemniej paradoksalnie nie był grą złą, tryb muliplayer okazał się dobrym pomysłem, czego dowodem była swego czasu masa stron rozlicznych drużyn czy klanów graczy FT w Polsce. Był po prostu znacząco gorszy od F1 i F2, a oczywistym jest że każdy FT w tym kontekście rozpatrywał.

Jaka jest wasza opinia? Fallout Tactics był grą dobrą czy złą? Lepszą od Fallout 1/Fallout 2 czy gorszą?
Odpowiedz
#2
Moim zdaniem Fallout: Tactics to gra dobra, jednak nie tak świetna, jak oryginalne tytuły. Przyjemniej grało mi się nawet w Fallout: BoS na Playstation. Wszystko zależy także od preferencji. Ja osobiście wolałem model rozgrywki z Fallouta 1 i 2, lecz znam kilka osób, które twierdzą, że lepiej byłoby, gdyby wszystkie części były takie jak Tactics.
Odpowiedz
#3
Też nic niemiałem przeciwko F:T,gra była dobra na swój sposób Smile
I pamiętajmy że to samo było z F3,też krytykowano,a jednak się sprzedała Happywide
Odpowiedz
#4
Ciekawe podejście do tematu, czego dowodem jest fakt, że przez długi czas F:T był areną walk wielu klanów. Szkoda jednak, że fabularnie twórcy dość solidnie odżegnali się od tego, co prezentowały Fallout 1 i 2.
Odpowiedz
#5
F:T faktycznie nadawał się przede wszystkim do sieciowych potyczek - gdyby taki był jego główny cel - produkcję uważałbym za bardzo dobrą. Niestety F:T miał być następcą - w tym także fabularnym - Falloutów 1 i 2, dlatego jest przeze mnie oceniany tak surowo.
Odpowiedz
#6
grałam tylko w tą część serii Fallout, ale mogę powiedzieć, że była bardzo interesująca. Bardzo dobra (jak na te lata) grafika ciekawa fabuła. Chyba do niej wróce
Odpowiedz
#7
(14-05-2015, 10:53 )iwonqmak napisał(a): grałam tylko w tą część serii Fallout, ale mogę powiedzieć,  że była bardzo interesująca. Bardzo dobra (jak na te lata) grafika ciekawa fabuła. Chyba do niej wróce

Polecam w pierwszej kolejności sięgnąć także po inne części Wink
Odpowiedz
#8
Fallout Tactiks był dobrą częścią według mnie może troche tracił ale fajnie bylo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości