Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Operacja Wildfire i nie tylko - gigantyczny update do CS:GO
#1
Dzisiaj, około godziny 4.00 rano Counter-Strike: Global Offensive otrzymał stosunkową dużą aktualizację, bo o wadze 1,6GB. Poza nowym typem noży oraz nowych skinów update ten wniósł długo wyczekiwaną operację Wildfire (przypominam, że od poprzedniej operacji minął rekordowy czas).

[Obrazek: elbn1g2.jpg?1]

Operacja Wildfire, dostępna za cenę 5,99 dolarów, poza standardowym żetonem operacji oferuje nam (podobnie jak Operacja Bloodhound) Dziennik Operacji, w którym na bieżąco kontrolujemy postęp wypełnianych misji oraz statystyki meczy.
Łącznie jest ponad 50 misji rozłożonych na dwie kampanie - Kampanię Gemini oraz Wildifre. Dodatkowo po raz pierwszy występuję także Misje Blitz, które są ogólnoświatymi eventami rozgrywającymi się o konkretnych godzinach, więc na wypełnienie danej misji ma się niestety (albo stety, jak kto woli) mało czasu.

[Obrazek: UWQ8YrH.jpg?1]

[Obrazek: ThpkiJz.jpg?1]

Cóż to za operacja bez nowej skrzynki, a zarazem nowego typu noży. Bowie Knife, nazwany po Jamesie Bowiem, podobnie jak reszta itemów może dropnąć ze Skrzynki Wildfire (pełna lista skinów znajduje się na TEJ stronie).

[Obrazek: aNZePGu.jpg]

Równie wyczekiwana jak nowa operacja mapa de_nuke powróciła do puli map Aktywnej Służby. Po około roku pracy nad nią Valve ostatecznie opublikowało nową, ulepszoną wersję jednej z najbardziej znanych map w Counter-Strike'u. Podobnie jak w przypadku de_train różnica wizualna jest kolosalna i trudno wymienić każdą zmianę, więc zainteresowanych zapraszam pod stronę specjalnie dedykowaną zmianom na owej mapie.

[Obrazek: WZpmQRR.jpg?1]

Poza tym zmiany w większości były kosmetyczne, poprawiające np. pixel walki na niektórych mapach lub jednostronne wallbangi. Pełna lista zmian znajduje się na oficjalnym blogu CS:GO.
[Obrazek: 1b3a0ef1182b406f.png]
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#2
Przepustka kupiona - praktycznie zwróciła mi się po pierwszej misji, bo od razu drop skrzynki. Wink
Wykonałem 2 misje, żeby zagrać kolejne muszę czekać... 15h... POZDRO. Smile


Zagrałem nowy de_nuke: nie podoba mi się. Część zmian spoko, ale generalnie strasznie to jasne, oczojebne, futurystyczne. za bardzo wali CoD: Black Ops III, a za mało CSGO. No ale cóż, widać taki wieje wiatr zmian.

Więcej nic powiedzieć nie mogę, bo mogłem zagrać tylko 2 misje. Fuck you Gabon.
A, nowe mapy: imho średnie. Choć i tak nic w kretynizmie nie pobije mapy zoo z ostatniej operacji...
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#3
A mnie po kilkunastu sekundach wywala z gry. Wczoraj o 23 było jeszcze wszystko w porządku. Dzięki Gaben.
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#4
Jak zwykle przy dużej aktualizacji bugi kontratakują Happywide Prawie w każdym meczu kogoś wywala co minute albo 2, a w dodatku powrócił bug ze znikającym smoke. Nuke akurat mi się strasznie podoba, zobaczymy jak teraz będą się statystyki ustawiać.
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#5
Podobno wywalanie csa ma związek z kartami graficznymi od AMD, podobno już dziś ma wyjść patch, więc się nie bójcie Happywide
[Obrazek: 1b3a0ef1182b406f.png]
Odpowiedz
Podziękowania dali:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości