Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Nowe 3 DLC :-)
#1
           
Według oficjalnych danych zawartych na stronie Bethesdy wynika że:

Marzec 2016 - DLC Automatron (walka z robotami; powrót Robobraina; posiadanie własnego, mechanicznego towarzysza gotowego na setki modyfikacji). Cena: 10 euro.

Kwiecień 2016 - DLC Wasteland Workshop (tworzenie klatek i łapanie potworów czy bandytów; wystawianie ich do walk; nowe opcje dla osad). Cena - 5 euro.

Maj 2016 - DLC Far Harbour (nowy teren do zwiedzania, pełen questów, osad, lokacji typu dungeon). Cena - 25 euro.

Mam nadzieje że dwa pierwsze dodatki poza robotem czy też nowymi bajerami w osadzie wprowadzą też jakiś nowy teren oraz misje bo w innym przypadku to szkoda kasy.
Odpowiedz
#2
Zamiast stworzyć nowy obszar do eksploracji, będziemy mieli jakieś dodatkowe bajery w osadach, które i tak możemy mieć dzięki modom za darmo... czyli sprzedadzą nam coś, z czym poradzi sobie byle modder z zapasem kawy i dwiema nocami. Świetnie. Czekam jeszcze na dodatek "Zmutowane Zwierzaki" i "Cztery pory roku Bostonu"...
Odpowiedz
#3
Imho jestem zawiedziony. Poza tym robotem, którego można budować (strasznie brakowało tego w podstawce) całość brzmi jak "weźmy pomysły modderów i sprzedajmy za ciężkie pieniądze".

Nie kupuje. Beth nie przestaje zawodzić.
Odpowiedz
#4
(18-02-2016, 16:18 )esterling napisał(a): Imho jestem zawiedziony. Poza tym robotem, którego można budować (strasznie brakowało tego w podstawce) całość brzmi jak "weźmy pomysły modderów i sprzedajmy za ciężkie pieniądze".

Nie kupuje. Beth nie przestaje zawodzić.

Mod na takiego robota już jest na nexusie jak coś Happywide
Odpowiedz
#5
Nie kupuję uważam że 25 euro za DLC to już przesada, uważam że wiele osób jest tego zdania.

Odpowiedz
#6
Witam mam pytanie czy warto kupić ten dodatek wasteland workshop?

Pozdrawiam okjl123
Odpowiedz
#7
sam dodatek wasteland workshop dodaje tylko bajery do budowy osad. Moim zdaniem jedynie to warto kupić dodatek Far harbor(nowe misje, nowy teren) bo na resztę szkoda kasy gdyż poza kosmetyką nie wprowadzają nic czego nie można by było za darmo pobrać w postaci modów.
Odpowiedz
#8
plus11r napisał(a):Nie kupuję uważam że 25 euro za DLC to już przesada, uważam że wiele osób jest tego zdania.
To 3/4 kosztu pełnej gry. Porównując zawartość Far Harbor do F4, to cena 15-20 euro byłaby ok. Mapa nie jest mała (ale i jakoś specjalnie duża też nie). Fabularnie jest to całkiem dobrze rozwinięte (może nawet lepiej niż główny wątek, mam takie wrażenie). Automatron to był praktycznie dodatek, który obskoczyć można w pół godziny, Far Harbor to kilka godzin co najmniej. Jak komuś się nie spieszy, to może poczekać. Pewnie przed świętami będzie jakaś platynowa/złota/kolekcjonerska edycja. Optymalnie można poczekać z rok albo do newsów o tym, że ruszają prace nad F5. Bo teraz to trwa marketingowa napinka, a te nowe dodatki tylko to nakręcają. Jak szał minie, ceny polecą w dół.
Wasteland workshop jest najsłabszy z tych trzech. Far Harbor, Automatron, WW - taka kolejność na podium.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości