Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Ankieta: Czy chciałbyś w grze Fallout 4 zagrać na modzie polegającym na budowaniu swoich własnych maszyn latających ??
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
 
MOD
#1
Jak myślicie czy mod do Fallouta 4 polegający na budowaniu swoich własnych Lataczy,dronów i innego sprzętu dzięki któremu moglibyśmy podziwiać świat Fallouta z lotu ptaka przypadłby Wam do gustu??
Mi jak najbardziej, to byłby niezły dodatek do tej gry nieprawdaż??
Odpowiedz
#2
Duże ułatwienie gry zwłaszcza dla kogoś kto gra trybie Survival. Szybki i bezpieczny sposób by się dostać z punktu A do punktu B
Odpowiedz
#3
Niekoniecznie. Jak się szybko uwiniemy, to mamy dostęp do transportu lataczami. Niektóre postacie / buildy jednak i tak mogą się szybciej przemieszczać "z buta". Poruszając się górą, tracimy na dole też możliwość spotkania przeciwników z losowych spawnów. Ponadto można się teleportować do Instytutu z każdego miejsca na mapie w otwartej przestrzeni. Warunkiem jest dotarcie do Instytutu i pozostawanie w nim w niewrogich stosunkach.
No i jest jeszcze jetpack, Można nim podróżować na krótkie dystanse, ale nie ma zbyt wielu miejsc, gdzie można odpowiednio skończyć z wysokości i troszkę polatać (np. z Trinity Tower -> Mass Fussion lub Prydwenu).
Sam pomysł niezły. Przeniesienie - dosłownie na wyższy poziom - przemieszczania się z poprzednich części (o ile o to także chodzi prócz "podziwiania świata z lotu ptaka"). Sporo nowych możliwości, np. drony z miniatomówkami ;-) Albo dodanie poszczególnym frakcjom swoich lataczy, jak to jest w The War of The Commonwealth, np. latacze - bodajże - Strzelców z miniatomowym MIRV-em.
Moda można by nazwać Ikar ;-)
Odpowiedz
#4
Można by takie drony i tak dalej wykorzystywać do zwiadu aby się dowiedzieć jakichś istotnych informacji na temat wroga, obszaru czy whatever. Jak dla mnie to nie musiałoby być zrobione tak aby ułatwić rozgrywkę ale to byłby taki świeży dodatek do Fallouta no i robić byłoby co. A może by się przydało jakieś mocno rozbudowane DLC w którym gracz zdobywałby takie latające maszynki lub części potrzebne do ich stworzenia z misji i dropu tak aby zdobycie ich nie było jakąś dziecinną igraszką, oczywiście w tym DLC nie powinno zabraknąć jakiejś dobrej fabuły. Ale to tylko moje marzenia.
[/quote]
Odpowiedz
#5
Ja bym tam wolał ożywić jeden z takich motorów walających się po pustkowiach i sobie nim carmageddon urządzić na ghulach.
Odpowiedz
#6
kiedyś widziałem podobnego moda na ożywienie motorów i samochodów ale w Fallout New Vegas.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości