Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Lost Under The Snow (HL2 EP2)
#1
Opis modyfikacji pochodzi ze strony http://www.grinder74.com/

Cytat:Lost Under the Snow jest kolejnym niedocenionym tytułem spośród miliarda innych modyfikacji do Half-Life’a, chowających się po kątach. Z początku przeciętny tytuł okazuje się być ciekawym modem akcji.

Głównym bohaterem jest zwykły “citizen”, który jest przetransportowywany Dropshipem w kapsule prawdopodobnie do Nova Prospekt bądź innego zakładu, czekając tylko na przeróbkę w stalkera lub żołnierza Kombinatu. Niespodziewanie, jego kapsuła wypada z kontenera gdzieś (co za szczęście) na biegunie północnym. Owy citizen odnajduje na biegunie właz do jakiejś stacji, która wydaje się być naszym bezpiecznym przystankiem. Nie jesteśmy jednak świadomi tego, co nas tam czeka…

Pierwsze skojarzenie? Zdecydowanie Penumbra: Overture. Biegun północny, stacja na tym biegunie i ciągłe przebywanie w podziemiach stanowi gigantyczne nawiązanie do tego tytułu. Jedyną różnicą jest to, że to jest horror, a my przecież gramy w moda akcji. Mimo tego twórcom udało się zadbać o dobry klimat produkcji, który jest potęgowany m. in. przez ciekawy design poziomów.

Co do samego gameplayu to skupia się on głównie na odnalezieniu wyjścia z tej podziemnej stacji, w międzyczasie pilnując się przed atakami zombie i tubylców, którym “padło na łeb” od zbyt długiego siedzenia przed kompu… pod ziemią. Gameplay bywa więc repetytywny i niekiedy nuży, ale trafiają się momenty, które tę „nudotę” zwalczają. Niekiedy trafi się nawet dobry humor. Modele broni i postaci są dosyć brzydkie, ale po dłuższym kontakcie z grą nie przeszkadza to.

Co do lokacji to w większości będziemy siedzieć pod ziemią, przechodząc przez różne sektory, korytarze, pobędziemy też trochę na powierzchni. Trudno ogólnie określić, po jakich terenach stąpamy, gdyż są naprawdę zróżnicowane.

Błędy? Są i jest ich dosyć sporo. Najpotworniejszym jest niezwykle brzydki crash na terenie „westernowym”, który powstrzymał mnie od gry przez kilka dni (jakoś nie chciało mi się potem zabrać za ten mod). Pojawiają się też błędy z cubemapami, hdr’em oraz fioletowo-czarne szachownice na odbiciach okien, szyb.

Czy ten tytuł wybija się z tłumu? Nie. Czy prezentuje on wysoki poziom obecnych “hiciorów”? Też nie. Za to prezentuje niezwykle klimatyczne mapy, solidny, lecz dosyć przeciętny gameplay, i dosyć zaskakujące zakończenie.

Recenzja stworzona przez "Forfen'a"

Screeeny :

[Obrazek: 01.jpg]

[Obrazek: 02.jpg]

[Obrazek: 03.jpg]

[Obrazek: 04.jpg]

[Obrazek: 05.jpg]

[Obrazek: 07.jpg]

[Obrazek: 14.jpg]

[Obrazek: 16.jpg]

[Obrazek: 21.jpg]

[Obrazek: 28.jpg]

Do uruchomienia dodatku wymagany jest Half-Life 2: Episode Two.
Język: Angielski
Data publikacji: 13.08.2012
Autor: Smuz-juhl
Nazwa Pliku: Lost_Under_The_Snow.zip
Rozmiar: 315 MB

Pobierz :

http://megagames.com/download/310652/0
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#2
Czyżby Kraken Base XD?
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#3
Grinder wie że kradniesz? Proszę cię, wysil się i napisz coś sam.
qwerty
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#4
Sprawa została już DAWNO temu przeze mnie poruszona, zwróciłem uwagę Macfly, że opisy są po prostu bezczelnie zerżnięte z innych stron, obiecał że poprawi, wstawi informację o faktycznym autorze - szczególnie, że znam Grindera i bardzo szanuję jego pracę - Macfly wyjaśnił tylko, że ma w szkole masę rzeczy i jak tylko ogarnie - naprawi - od tego czasu nie pojawił się na forum. Sam część opisów zorganizowałem, dając mu pole do popisu przy reszcie, widzę bezskutecznie, dlatego oficjalnie:

Macfly zostaje zbanowany w serwisie HalfLife3.pl, wszystkie jego nagrody odebrane.
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#5
Brrr... Na ostro 0_0 teraz się bardziej pilnuję... Happywide
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#6
Bez przesady Macfly zachował się chamsko nie wchodząc na forum od czasu pouczenia.
Ja bym, aż nie banował tylko próbował się jakoś z nim skontaktował, ale to esterling tu rządziSmile
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#7
Kubox - w twoim toku myślenia brakuje nieco logiki - typ ukradł opisy, umieścił jako swoje, mimo mojej interwencji nic nie zrobił, na dodatek skłamał, że naprawi sytuację i zachował się w typowy sposób, po prostu chowając głowę w piasek i olewając sprawę - a ty sugerujesz, że powinienem się jeszcze z nim kontaktować? Myślę, że byłoby to skrajnie niepedagogiczne. W życiu trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny.

Zazwyczaj skończyłoby się na ostrzeżeniu, ale forum jest młode i wszelkie wypatrzenia należy wypleniać u podstaw. Niech to będzie forma przestrogi. Smile
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#8
Zgadzam się z E-Manem. Nie ma tolerancji dla chamstwa i złodziejstwa. Albo esterling wyciągnie kosekwencje na Mcfly, albo inni wyciągną konsekwencje na esterlingu. Sprawiedliwość potrzebuje czasem nadzwyczajnych środków Wink
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#9
Nie no masz całkowitą racjęSmile
Odpowiedz
Podziękowania dali:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości