Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Kroniki HalfLife3.pl
#1
Cześć,
z okazji 2 urodzin serwisu postanowiłem zrealizować coś, co być może z czasem zostanie przekształcone w osobną podstronę w serwisie, póki co jednak będzie samodzielnym tematem, tak by wspólnymi siłami zebrać jak największą i najciekawszą bazę anegdot, memów czy żartów związanych z HalfLife3.pl
Kolejność póki co przypadkowa, podam jedynie kilka, tak by zrobić sporo miejsca na wpisy konkursowe.

No to jedziemy. Wink

Eman

Korzenie tego są bardzo proste, autora wskazać nie potrafię. Powstało to z połączenia nicku esterling z G-Manem.

Piwnica Emana

Legendarne pomieszczenie, gdzie użytkownicy tacy jak Osztenkurden, Kacperski czy Cavi pracowali, pracują i pracować będą nad realizacją planu podboju muliświata. Piwnica zarządzana jest bezpośrednio z Centrum Dowodzenia Świata umiejscowionego w pokoju Emana.


Dokon Parówa

Jakoś tak zwykło się nazywać Dokana Dokonem i dodawać, że jest Parówą. Choć zwyczaj ten nieco przeminął, na upamiętnienie tych chwil powstał pomnik w postaci rangi Dokana.

Oszten-hormon

Przydomek, jaki zyskał sobie Oszten po miłosnych uniesieniach do jednej z użytkowniczek forum. Choć miłosne uniesienia to zbyt wiele powiedziane, to jednak Oszten wsławił się zaangażowaną dyskusją z ww. niewiastą. Kobieta - nie pierwsza i nie ostania - odeszła, lecz przydomek pozostał.

MrTank

Zbanowany użytkownik forum, który w swojej niezwykle krótkiej karierze na forum wsławił się miłością i oddaniem do towarzysza Putina, Mateczki Rosji i innych osób, pojęć i miejsc, o których słyszał jedynie z internetu. Ponoć patriota, na pewno osioł. Szybko zaczął, jeszcze szybciej skończył.
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#2
Tytuł: Osztenowski Wąs

Opis: W zamierzchłych czasach, gdy Oszten był jeszcze anonimowy, postanowił on pewnego dnia zrzucić całun tajemniczości i wyjawić swe imię. Od razu zostało ono wygooglowane przez resztę grupy administracyjnej, co zaowocowało odnalezieniem tajnego zdjęcia Osztena i Jego Wąsa. Po dziś dzień tą grafikę, upamiętniającą Osztenowskiego Wąsa i jego Właściciela można ujrzeć na forumowym memie Don Juan.
W avatarze też ma wąsa.
[Obrazek: 1b3a0ef1182b406f.png]
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#3
Tytuł: Przyszedłem na chwilę
Opis: Niegdyś tekst używany w sygnaturze przez znaczną część stałych bywalców HalfLife3.pl, pełna formułka brzmiała następująco:

Cytat:Przyszedłem na chwilę,
zostałem na dlużej.
Teraz mówią do mnie <tutaj dowolny tekst>.

Jako końcówkę tekstu stosowano rangę, pseudonim czy też po prostu jakiś zabawny tekst. Obecnie trend na używanie tego cytatu w sygnaturze zanikł, jednak nie całkowicie.

Tytuł: oszten.jpg
Opis: Fotomontaż Zdjęcie przedstawiające Osztena, który za pomocą pochodni (i zapewne również osztenowskiego wąsa) strzeże swego dziewictwa. Warta wspomnienia jest również posiadana przez niego Kratowana Koszula +20, dzięki której odporność na względy kobiet wzrasta o kolejne 15%. Reprodukcja obrazu jest dostępna pod tym adresem
Przyszedłem na chwilę,
zostałem na dlużej.
Teraz mówią do mnie proszę mnie nie banować panie adminie.

#1 miejsce w POTY 2014 | Towarzysz Kucperskin
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#4
Tytuł: Vaci/Zuzanna
Opis: Podczas swego pobytu na halflife3.pl, Cavi zdobył parę przezwisk, jednak tymi najciekawszymi i najczęściej używanymi były "Vaci", oraz zapomniana już dziś "Zuzanna". Oba przezwiska zrodziły się w majonezie na shoutboxie, jednak kto był twórcą pozostaje tajemnicą. (Jeżeli ktoś pamięta zdarzenie i twórcę, cieszyłbym się z pomocy w ustaleniu tego).
EDIT:
Dzięki zbrojnemu za podesłanie screena Smile Geneza obu przezwisk:
[Obrazek: gxzGQsF.jpg]
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#5
Tytuł: osztenkurden i oręż banicji.
Opis: W pomieszczeniu panował zupełny spokój. Ściany oblewało jasne światło monitora. Na swoim tronie siedział ON, ten którego imienia nie odważyłby się wymówić nawet najodważniejszy z mężów. W ręku dzierżył swój oręż, najpotężniejszy jaki widział świat.
Ofiara nawet nie spostrzegła, kiedy stała się pożywką dla chorej żądzy banicji. Nastąpiło jasne światło, a po niej nicość.
JEGO wąs uniósł się w złowieszczym grymasie. Polowanie zostało zakończone.
W pomieszczeniu znów zapanował spokój, a ON czekał.
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#6
Tytuł: Historia o TheCraftKoxie, Kaziq1 i Unepcie czyli moja historia na forum

Opis: Pewnego razu na serwisie zarejestrowała się legenda forum czyli TheCraftKox, ta osoba będąc moim złym dawnym wcieleniem pisała posty nie na temat oraz obrażała każdego w wiadomościach prywatnych, pisała posty zdanie pod zdaniem przez co był przez wszystkich uważany za nieznośnego. Pewnego dnia postanowiła jednak usunąć wszystkie posty i tematy a jego ostatecznym wybrykiem było obrażenie dawnego admina forum stn'a (temat Banicja) przez co został skazany na banicję. Jednakże podczas kilkunastu miesięcy osoba ta dowiedziała się co zrobił więc postanowił się zmienić na lepsze i przeprosić najpierw adminów na koncie Kaziq1, w tym czasie nikt jeszcze nie wiedział kto kryje się pod jego płaszczem. Po miesiącu postanowił jednak powiedzieć prawdę pod nickiem Unepto, użytkownicy postanowili dać jemu drugą szansę a dzięki spodobania się społeczności mojej drugiej nazwy, takowa istnieje do dziś. I to by była moja historia Smile
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#7
Tytuł: Wielka Gra

Opis: Seria filmów zapoczątkowana dnia 29 listopada 2013 roku. Tematyką jej są użytkownicy forum. Posiada ona 6 trailerów oraz 9 odcinków. 23 kwietnia 2014 roku stworzony został Remake dwóch odcinków. 25 kwietnia założony został oficjalny kanał serialu. Wtedy też został opublikowany najnowszy odcinek programu. Seria została wstrzymana do odwołania 29 czerwca 2014 roku.
qwerty
Odpowiedz
Podziękowania dali:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości