Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Jak uczcić legendę?
#1
Co będzie, gdy wreszcie wyjdzie HL3? Prawdopodobnie padnie Steam, a gracze z całego świata spędzą dnie i noce przeżywając kolejny epizod z życia Gordona. Tego się raczej wszyscy spodziewamy, ale najpierw Gabe musi wreszcie go zapowiedzieć i podać datę wypuszczenia na rynek. Co zrobicie gdy w końcu do tego dojdzie, zakładając że będzie to jeszcze za naszego życia? Napiszcie, jak uczcicie przerwanie milczenia przez Valve, bo według mnie to również będzie ważny powód do świętowania.
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#2
To jest coś, nad czym jeszcze się nie zastanawiałem. Oprócz tego, że zamówię pre-ordera, to... pojęcia nie mam. Wydaje mi się, że wymyślę coś na "fali emocji". Happywide
[Obrazek: 1b3a0ef1182b406f.png]
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#3
(27-05-2014, 17:42 )wojtek01 napisał(a): gracze z całego świata spędzą dnie i noce przeżywając kolejny epizod z życia Gordona.

Bez przesady, sądzę że większość fanów przejdzie grę "na raz", czyli przy dobrych wiatrach jakieś 9 godzin bez przerwy Happywide (co innego z wymaksowaniem i achievementami Wink)

To będzie piękny słoneczny dzień, dokładnie taki jak dzisiaj... z tym że dzisiaj lało niemożebnie i ogólnie zbyt pięknie nie było. W każdym razie pewnie najpierw będę zły, że ktoś (czyt. eman) wyprzedził mnie z newsem, a potem napiszę do wszystkich znajomych, mimo że większości to nie obchodzi.

No... to chyba by było na tyle Smile
Przyszedłem na chwilę,
zostałem na dlużej.
Teraz mówią do mnie proszę mnie nie banować panie adminie.

#1 miejsce w POTY 2014 | Towarzysz Kucperskin
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#4
(27-05-2014, 22:44 )osztenkurden napisał(a): Oprócz tego, że zamówię pre-ordera

Z tego co wiem to Valve nie wydaje pre-orderów. Przykro mi, że niszczę ci marzenia.
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#5
Mnie zastanawia czy zdążę kupić sobie nowy komputer, chociaż sama zapowiedź powinna mnie wystarczająco zmotywować. Jak po zakupie nowego sprzętu trochę kasy mi zostanie to pewnie kupię preorder i później będę grał, dopóki nie zaspokoję mojego nałogu do tej serii. A przy okazji mam nadzieje że zrobią jakiś mały co-op jak w P2, albo zintegrują kampanie jak w synergy lub sven.

Myślę że większość graczy w ogóle nie przejdzie, na Steamie można sprawdzić statystyki osiągnięć i okazuje się że gracze(spora część) zaprzestają rozgrywki nie dochodząc nawet do połowy. Fani i niedobitki dotrwają do końca, chyba że gra okaże się klapą albo będzie tak dobra że nie będzie się można oderwać.
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#6
Moja pierwsza myśl będzie taka: "Czas najwyższy!"
Potem będę tylko testować swoją cierpliwość aż do wydania gry jednocześnie będę czuć ogromną satysfakcje i będzie mnie nosić Happywide

Przez moją fascynację tą grą moje pozytywne emocje udzieliły się starszemu bratu, który też pewnie z chęcią by zagrał ;p

Ja jestem dobrej myśli i nawet, jeśli gra nie okaże się fenomenem to i tak będę zadowolona, tutaj nie chodzi tylko o fascynację samą rozgrywką ale i "wsiąkanie" w całą fabułę, poznawanie historii i ciągłe odkrywanie czegoś nowego. Do takich gier warto wracać a nie przejść je raz i odłożyć na kilka lat. Osobiście odpalam różne części HL w ciągu roku bo po prostu tęsknie za tą fabułą Smile W marcu przeszłam dla przypomnienia HL: OF i wciąż jestem zachwycona, taki rodzaj rozgrywki nigdy mi się nie nudzi.
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#7
Ja rozważam kupno cholernie drogiego szampana, na "tą" okazję Happywide
A tak na poważnie to szczerze powiedziawszy nie wiem. Pewnie będzie doza emocji i lekka euforia, ale co dalej? Tego nie wiem. Zdam się na improwizacje Smile
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#8
Rayan pewnie tak zwanego "ruskacza" czyli sławne Igristoje Happywide

Ja jestem najbardziej ciekawa jak rozwiną fabułę i wyjaśnią, gdzie podział się Barney. Samą rozgrywkę stawiam na drugim miejscu Wink
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#9
(30-05-2014, 13:46 )Beta94 napisał(a): wyjaśnią, gdzie podział się Barney.

Możliwe, że po prostu pociąg, którym pojechał Barney jechał do innego miejsca niż White Forest lub Barney pojechał z Judith odkryć tajemnicę.
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#10
Bardzo możliwe, że tak się stało. Mimo wszystko mam nadzieję, że go w HL3 nie uśmiercą bo nie ręcze za siebie!
Odpowiedz
Podziękowania dali:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości