Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Hello !!!
#1
Witajcie Fallouterzy. Jak Wam idzie z grą??
Odpowiedz
#2
Cześć. Gra już dawno się kurzy Smile może jeszcze ktoś tam gra. Ja ukończyłem wszystkie DLC i zapomniałem już o F4
Odpowiedz
#3
długo grałeś??
Odpowiedz
#4
Ciężko powiedzieć bo ja w podstawkę grałem codziennie po 2-4 godziny i przejście jej zabrało mi około 2 tygodni. Tak już do DLC zasiadałem z braku laku jak nie było nic lepszego do grania. Dopiero Far Harbor przykuł moją uwagę na dłużej i jego przejście zajeło mi ponad miesiąc czasu. Pewnie bym przeszedł to szybciej ale nie grałem codziennie i wraz z wejściem Far Harbor zmieniłem poziom gry na Surwival(który bardzo wydłużył czas robienia misji). Ogólnie grę zakończyłem na 60-65 lvl postaci.
Odpowiedz
#5
Mi przejście gry zajmie pewnie pół roku bo nie lubie fallouta przechodzić zbyt szybko. Dużo grałem w Fallouta New Vegas a Fallout 4 ma jeszcze więcej treści i o to mi właśnie chodziło, bo lubie gry dobrze rozbudowane.
Odpowiedz
#6
Ja na początku chodziłem i zwiedzałem. Robiłem poboczne Q choć w większości opierały się one na tym by się udać do punku A zabić wszystko co się rusza i wrócić. Później stwierdziłem że może główny wątek jest bardziej rozbudowany ale niestety poza kilkoma smaczkami i tak większość misji jest oparta na schemacie by gdzieś się udać i zabić hordy mutantów. Owszem można czytać zapiski w terminalach(ale na to trzeba mieć dużo czasu). Główny wątek z podstawki nie dorównuje F3 niestety. Dopiero DLC Far Harbor ożywiło grę, więcej fabularnych smaczków, więcej wyborów i większy wpływ na grę. Główny wątek ukończyłem opowiadając się po stronie Bractwa Stali a Far Harbor jako dziecko Atomu(moim zdaniem ciekawa frakcja z ciekawymi misjami i bohaterami).
Odpowiedz
#7
Chyba będę musiał zagrać na tym DLC Far Harbor bo same dobre rzeczy o nim słyszałem. Interesuje mnie też DLC Nuka World wiem tylko że przenosi to gracza do jakiegoś niebezpiecznego lunaparku ale więcej na ten temat nie znalazłem. Grałeś w to DLC?? Warto poświęcać na nie czas??
Odpowiedz
#8
Akurat w Nuka World nie grałem więc się nie wypowiem na ten temat.
Odpowiedz
#9
Ok. Dzieki za odpowiedzi.
Odpowiedz
#10
Witam na forum! Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości