Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Half-Life Operation: Black Mesa
#1
Witam serdecznie !
Half-Life Operation: Black Mesa to modyfikacja gry Half-Life 2, remake gry Half-Life: Opposing Forces. Celem projektu jest odtworzenie wspomnianej gry przy zastosowaniu silnika Source. Dzięki wykorzystaniu tego silnika będzie możliwe użycie grafiki i sztucznej inteligencji znanej z Half-Life 2 oraz będzie większa możliwość ingerencji na złożone środowisko gry, czyli krócej mówiąc- to co zrobili z Half-Life tworząc Black Mesę robią teraz z dodatkiem- Opposing Forces! Dzięki Black Mesie wiemy czego mamy się spodziewać po najnowszym tworzonym re-make'u tejże gry!
Prace są na dość zaawansowanym poziomie o czym mogą świadczyć screeny na oficjalnej stronie modu (link będzie na samym dole) jednak kiedy znów powrócimy w "skórę" Adriana Shephard'a?- na razie nie wiadomo, będziemy musieli okazać cierpliwość .
Nam graczom pozostaje teraz jedynie czekać na tę modyfikację i Half-Life 3 !

Po więcej odsyłam na:
http://www.moddb.com/mods/operation-black-mesa


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#2
Ciekawe, pewnie zagram, dzięki Smile
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#3
Warto też wspomnieć że mod ten nie ma nic wspólnego z modyfikacją Black Mesa, i moim zdaniem zapowiada się nawet lepiej.
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#4
Dokładnie, zapomniałem tego dopisać.
Poza tym w trakcie tworzenia jest także re-make Blue Shift'a jednak prace są na razie na tak wczesnym poziomie, że nie warto jeszcze o tym pisać osobnego tematu
Odpowiedz
Podziękowania dali:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości