Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Gabe Newell: Valve pracuje nad trzema grami VR
#1
9 lutego, czyli zaledwie kilka dni temu w biurze Valve w Seattle odbyło się spotkanie prasowe, na którym między innymi wystąpił CEO firmy, Gabe Newell. Jednym z omawianych tematów było tworzenie pełnowymiarowych gier VR.

[Obrazek: uQHch74.jpg]

Cytat:Pytaniem które moglibyście zadać, jest "Dlaczego właściwie robimy sprzęt?". Na ten moment, tworzymy 3 gry VR.  I tym, co możemy teraz robić, jest robić, jest projektowanie sprzętu i oprogramowania naraz. To coś, co Miyamoto zawsze robił.

Miyamoto umiał wyobrazić sobie, jakie powinny być urządzenia wejściowe i systemy w trakcie tworzenia gier. Uważamy, że pozwoli nam to ulepszyć doświadczenia rozrywek dla odbiorców

Naszym napędem nie był więc pomysł 'O, dzięki tworzeniu sprzętu możemy zarobić dużo więcej pieniędzy', bo nigdy nie był to dla nas bardzo wartościowy biznes


W dalszej części spotkania Gabe potwierdził, że wspomniane 3 gry VR nie będę małymi eksperymentami pokroju "The Lab", lecz pełnymi już produkcjami, wykorzystującymi zarówno silnik Unity, jak i autorski Source Engine 2.
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#2
Ależ bym zagrał w takiego Portalka prawda VRowego ojojoj.
Odpowiedz
Podziękowania dali:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości