Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Fallout New Vegas ulubiona frakcja
#1
Fallout New Vegas - silnie na Van Burenie wzorowany - posiadał kilka charakterystycznych stron konfliktu - frakcji - takich jak Republika Nowej Kalifornii, Bractwo Stali czy Legion Cezara.

Która z tych była waszą ulubioną? Którą wybraliście i pomogliście jej w finalnej bitwie decydującej o losach pustkowi zachodniego wybrzeża?
Odpowiedz
#2
Legion Happywide
Wydaje się najbardziej przystępnym dla Mojave. Może i brutalny ale zlikwidował bandytów, alkohol, prochy - zapanował porządek. No i walczą bronią biała Happywide
RNK starała się ale nic nie wychodziło, House myślał tylko o Vegas. Pan Tak jeszcze taki zły nie był ale Bennego nie lubiłem Smile
Odpowiedz
#3
No właśnie - broń biała. Ja wolę jednak Bractwo Stali - owszem, mają zapędy sekciarskie, ale gromadzenie technologii jest mi niezwykle bliskie.
Uwielbiam też klimat jaki wiąże się z BS, jak również genezę powstania:

Cytat:2076, 3 stycznia - Wysłanie oddziału do West Tek. Wśród żołnierzy znajdował się kapitan Roger Maxson (dziadek Johna Maxsona, Wysokiego Starszego Bractwa Stali).
2077, październik - Roger Maxson odkrywa zbrodnie, jakich dopuścili się naukowcy w Bazie Wojskowej Mariposa. Jego ludzie powierzają mu rolę dowódcy.

2077, 27 października - Maxson i jego ludzie zapieczętowują bazę i wyruszają na Pustkowie zabierając ze sobą schematy broni oraz surowce. Generał prowadzi ich do bunkra w Lost Hills (część tych żołnierzy utworzy w przyszłości Bractwo).

2077, listopad - Maxson wraz z pozostałymi przybywa do Lost Hills. W trakcie podróży ginie jego żona, zostaje mu tylko syn. Powstaje Bractwo Stali.

Źródło: Fallout.wikia.com
Odpowiedz
#4
Hmmm..

Przeszedłem 3x new vegas i ani razu nie skonczylem po stronie legionu.
Ale najlepiej było mi tak :
Najwięcej co mogłem i ile mogłem robiłem dla Bractwa i Boomersów Happywide
Zaprzyjaźniałem się z RNK ponieważ : Najfajniejsza zbroja w grze, Dobry handlarz w porcie no i też dlatego żeby mieć przy sobie mój "avatar"
A legion to dla mnie jest grupą wariatów do których fajnie się strzelało Happywide
Odpowiedz
#5
RNK troche mało fajna grupa ale lubię starą dobrą broń czyli coś w stylu m1 grand mosin nagnat itp. Ale najbardziej lubie Bractwo Stali
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości