Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Fallout 3 - opinie na temat gry
#1
Witajcie!
Od Fallouta 4 minęło już nieco czasu i pewno wiele już na jego temat napisano, myślę że warto jednak na tym forum raz jeszcze temat tej gry poruszyć.

Co sądzicie o Fallout 3?
Moim zdaniem gra zaskakująco grywalna i dobrze oddająca klimat Fallouta. Świenta, ogromna, otwarta mapa, dobra grafika, znośna fabuła, ciekawe lokacje.

Co wad na pewno pancerze wspomagane Bractwa Stali i kilka innych mankamentów jak uproszczenie całości momentami wręcz ogłupiająco.
Odpowiedz
#2
W trójeczkę grałem dłuuuugoo Smile

Ciekawa fabuła, lokacje, lokacje, lokacje, easter egg'i, zadania poboczne, nawet te typu "znajdź i przynieś" są w Falloucie ciekawe Smile (nie zgadzam się z tymi którzy jadą na trójkę ze względu na niby płytką fabułę).
Odpowiedz
#3
Bethesda naprawdę dobrze się spisała, gra ma świetny klimat. Jednak jedną z niewielu wad jest optymalizacja pod Windows 7.
Odpowiedz
#4
Faktycznie klimat gry jest znakomity, niemniej jednak część lokacji zaliczyłbym zdecydowanie na minus: np. Waszyngton (generalnie Fallout to Kalifornia, wschodnie wybrzeże jakoś mniej pasuje). Również sama stolica była nieco nudna i irytująca momentami.

Jeśli chodzi o lokacje do zdecydowanie wygrywa Fallout: New Vegas.
Odpowiedz
#5
Bethesda jest ze wschodu to i na wschodzie dali Fallouta Smile
Mi się mapa wydaje strasznie pusta - wiem że pustkowia ale po kilku godzinach przegranych te zielone pustynie mnie odrzucały. No i jeszcze te metra :/
Waszyngton strasznie pusty, monotonny. Toż to była stolica USA. Megatona miała ten niepowtarzalny klimat (szczególnie jak wybuchała), Rivet City nie specjalnie mnie przekonywało. A Duże Miasto nie było ani duże, ani miastem Smile
Aczkolwiek sentyment do tej części mam - od niej zacząłem przygodę z falloutem Smile
Odpowiedz
#6
Dla mnie Fallout 3 był całkiem ciekawy. Jednak zakończenie z Megazordem ssało pałkę strasznie. Sama fabuła mogłaby być ciekawa, gdyby poprowadzona nieco inaczej. Sama gra jednak najgorsza nie była, ot, mocny średniak jak dla mnie.

Megatona, tia, miasto w leju po niewybuchu atomówki. Yeah. Happywide
Odpowiedz
#7
Archix, w pełni podzielam zdanie na temat Waszyngtonu. Był potwornie nudny, a konieczność podróżowania starym metrem niezwykle mnie irytował, to tak jakby nie chciało im się projektować lokacji więc walnęli wszędzie metro, by całość wydawała się rozległa, a nie trzeba jej tworzyć.
Odpowiedz
#8
Zajebista nic dodać nic ująć

Dodać, dodać, 20% ostrzeżenia za kolejny głupi i krótki post. - stn
Odpowiedz
#9
Fallout 3 ma ciekawą abułe i klimat, dużo perków(nie które są ukryte w misjach pobocznych).
Ma easter egg'i dość dobre lokacje ale nie które są podobne.
I + za to, że możesz podiąć sam różne decyzje.
Minusem jest, że są podobne zakończenia.
Odpowiedz
#10
Najlepsze rzeczy w Fallout 3 to chyba jego klimat Stołecznych pustkowi Finna , Dużo ciekawych lokacji (Andale..) i interesujące questy! Lepszy niż NV
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości