Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Czy system rang to kompletne nieporozumienie?
#1
Od dawna nie gram rankedów: szkoda mi zarówno czasu, jak i zdrowia. Rangi już w związku z tym nie mam.

Swego czasu starałem się wbić rangę i szło mi to dość sprawnie gdy już zrozumiałem wiele aspektów gry, by w międzyczasie odkryć FaceIt i w pełni zrezygnować z gry w mm. 

Ostatnie zmiany jak Valve wprowadziło do systemu rang to totalna żenada. Wyraj 5 meczy z rzędu mając każdorazowo masę MVP - ranga ani drgnie, ale gdy przegrasz tylko jeden - od razu spadasz. Paranoja.

Ktoś tu ma supreme? A może globalka? Wink
Odpowiedz
#2
To zostało wyjaśnione już. System nie został zmieniony. On został przywrócony do takiej postaci jaka była dawniej, głównie ze względu na skromny ułamek procentu udziału silverów. W związku z tym już od updatu miałeś inną, niższą rangę - po prostu przegrana uaktywniła pokazanie jej. Ja po updacie miałem jeszcze 2-3 tygodnie Supreme'a, ale wczoraj spadłem na LEM - nie winię za to update'u, bo widzę, że w porównaniu z poprzednimi meczami miałem kompletne drewno w łapie. Całość miała na celu zrobienie z wyższych rang czegoś, na co naprawdę trzeba się postarać, bo sam przyznam, że czasami bywało zbyt łatwo.
[Obrazek: 1b3a0ef1182b406f.png]
Odpowiedz
#3
Ja nadal nie mam żadnej rangi, bo nie gram rankedów, a jedynie FaceIt. Wink
Odpowiedz
#4
Zagrałem rankeda z kumplem Silver Elite, samemu nie mając rangi. Aktualnie reprezentuje poziom MG1/MG2. W każdym razie 32k/4mvp/pierwszy w tabelki/wygrany mecz i dostałem rangę Silver4 XD

I powiem szczerze: bardzo mi się to podoba, ubaw mam po pachy grając z Silverami. Smile
Odpowiedz
#5
Po dłuższej przerwie grania w CS dostałem un ranked :p zagrałem mecz i go wygrałem byłem pierwszy w tabeli, ogólnie łatwo mi poszło Happywide ale rangę dostałem s5 a miałem gold 4 :/ ten system rang to jakaś pomyłka.
Odpowiedz
#6
Nie mam komputera od czterech miesięcy, w przyszłym tygodniu go odzyskam i pierwszym w co zagram będzie CS, a znając życie będę miał unrankeda, a po kilku wygranych wbiję silver 5 (miałem golda 4, a tuż przed zmianą systemu rang miałem kałacha) i problemem będzie wbicie golda...
Odpowiedz
#7
Od ostatniego posta w tym temacie zagrałem kilka rankedów (8-10), wbiłem Gold1 i olałem rankedy, bo mija się to z celem. Polecam FaceIt, o wiele większy fun z gry. Wink
Odpowiedz
#8
Rankingi to jeden z wielu powodów dla którego kupiłem CS: Source, czemu nie zrobili stylu dobierania serwerów jak w 1.6 tylko rankingowe. To samo najechało teraz TF2.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości