Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Ankieta: Czy EP2 jest lepszy od HL2?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
 
Czy EP2 jest lepszy od HL2?
#1
City 17 powala, klimat 2 części HL jest znakomity, a fabuła jest doskonale poprowadzona.

Przeszedłem ostatnio po raz kolejny HL2 - i choć z trudem odmówić tej grze doskonałości - to jednak z wolna przekonuję się do myśli, że EP2 jest po prostu lepszy.

Ciekawsze lokacje, ciekawa fabuła (choć co oczywiste jest kontynuacją fabuły HL2 i dalej EP1), a przede wszystkim genialny klimat.

Troszkę zdjęć na zbudowanie atmosfery:

[Obrazek: KkCzSnh.jpg]

[Obrazek: zlUW1ol.jpg]

[Obrazek: wvUv9c9.jpg]
A wy co sądzicie?
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#2
Powiem tylko, że w 2007 po przejściu Ep2 pojawiło mi się w głowie takie podsumowanie: że jak najbardziej jest to godna kontynuacja serii, tyle, że jest po prostu inna. Bo nie ma już Cytadeli, bo Kombinat dostał w dupę, bo inne lokacje itp. Inna, ale w pozytywnym sensie oczywiście.
Ep2 ma niewątpliwie trochę małych niedoróbek (ot choćby słynne bliźniaki Happywide, ciekawe, czy Valve to w końcu poprawiło), ale to mi nigdy w niczym nie przeszkadzało. I moja opinia na temat Ep2 się nie zmieniła: to świetna gra. Szkoda, że urwana bez żadnej nadziei na ciąg dalszy...
Odpowiedz
Podziękowania dali:
#3
Ja stawiam na Epizod 2 na równi z Half-Life 2, podobały mi się zarówno miejsko/plażowo lokacje z Half-Life 2 jak i te o leśnych i górskich klimatach z Ep 2, fabuła była poprowadzona ciekawie, nie nudziła i nie zdawała się mieć tylko jednego celu jak to było widoczne w Ep 1 gdy przez cały epizod uciekaliśmy z miasta. Podobał mi się także samochód który był ulepszonym buggy jak i znane wszystkim bomby Magnussona Smile
Odpowiedz
Podziękowania dali:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości