Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam

Logowanie Utwórz konto
Zaloguj się z wykorzystaniem konta Steam


Concept art postaci z Left 4 Dead 3
#1
W 2015 witrynie Steam Database przekazano wczesną wersję Aperture Robot Repair, dema technologicznego prezentującego możliwości Source 2 w VR, stworzonego przez Valve. Pliki, jak to często z wydaniami nie do końca finalnymi bywa, nie zostały odpowiednio oczyszczone ze zbędnego contentu, przez co udało się wśród nich odnaleźć wiele nawiązań do innych projektów studia Valve.

[Obrazek: QmBvRmk.jpg]

Wśród nich pojawił się również zestaw grafik obarczonych nazwą „npc/adult_01”, które znajdowały się wewnątrz mapy „vr_l4d_characters”. Teksturom brakuje niestety odpowiadającego im modelu, przez co nie mieliśmy okazji ujrzeć przedstawionej na nich postaci w całej okazałości... aż do teraz.

W 2013 roku, trzy lata przed premierą Aperture Robot Repair, grafik Moby Francke opuścił szeregi Valve. Wtedy też na swojej stronie internetowej opublikował concept art bliżej nieokreślonej postaci, którą możecie zobaczyć poniżej.

[Obrazek: tQoLn7b.jpg]

Okazuje się, że grafika ta przedstawia nikogo innego, jak postać adult_01, co potwierdza zaufany, anonimowy informator strony ValveTime.net. Czy jest to jeden z głównych bohaterów kolejnej części serii, czy jedynie postać poboczna? Tego niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić. A co wy sądzicie?

Źródło: ValveTime.net
Przyszedłem na chwilę,
zostałem na dlużej.
Teraz mówią do mnie proszę mnie nie banować panie adminie.

#1 miejsce w POTY 2014 | Towarzysz Kucperskin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości