CentrumValve.pl
Praca na samochód - pomożesz? - Wersja do druku

+- CentrumValve.pl (http://centrumvalve.pl)
+-- Dział: CentrumValve.pl (http://centrumvalve.pl/forum-centrumvalve-pl)
+--- Dział: CentrumValve.pl (http://centrumvalve.pl/forum-centrumvalve-pl--15)
+--- Wątek: Praca na samochód - pomożesz? (/temat-praca-na-samochod-pomozesz)

Praca na samochód - pomożesz? - KrzysieeQ - 11-01-2018

Siemanko valvowcy Happywide

Dawno tutaj nie pisałem, gdyż wieść o nie powstaniu HL3 mnie zdruzgotała. Zająłem się w tym czasie innymi sprawami - robieniem prawa jazdy, zdobywaniem dziewczyny itd. piwniczne sprawy Tounge

W sierpniu tego roku jadąc samochodem do Łomży w wyniku wypadku moje auto poszło do kasacji (dachowanie, wypad z zakrętu). Od sierpnia próbuję zbierać na ten cholerny samochód, ale mi ciągle nie wychodzi. Co miesiąc mogę odłożyć 100 zł, a auta potrzebuję na teraz - przeprowadzam się do innego miasta na studia już w 5 miesięcy (tak, matura Frown).

Znalazłem pracę w programie partnerskim. Polega to na tym, że polecam produkty finansowe innym osobom. Jeżeli te osoby z mojego polecenia założą konto bankowe, wezmą pożyczkę, założą fundusz inwestycyjny itp. - zbieram prowizję. Dorabiam tak sobie już od końca grudnia i efekty są całkiem całkiem, ale mam jeden problem - mało ludzi chce zakładać konta, wręcz panicznie się ich boją.

Dlatego proszę Was o pomoc, a zarazem oferuję. Jeżeli chciałbyś założyć jedno DARMOWE (0zł wszelkich opłat), konto w dowolnym banku i wspomóc moją niejako zbiórkę na nowy samochód, to byłbym wdzięczny. Konto oczywiście możesz zamknąć po miesiącu aktywności bez żadnych kosztów Smile Za każde otwarte dostanę prowizję pieniężną.

Natomiast w zamian obiecuję nauczyć Cię systemu zarabiania na programach partnerskich. Zero ściemniania, praca w 100% legalna i uczciwa, nawet trzeba od niej odprowadzać podatek. A można zarobić naprawdę dużo, tylko potrzeba odważnych ludzi, którzy nie boją się terminu "bank". Na początek możesz sam założyć darmowe konta ze swojego polecenia albo wziąć pożyczki (darmowe, 0% prowizji, potem zwracasz) i zarobić od 500 do 1000zł.

[Obrazek: 84559d82-8778-47d4-92f0-79707c6f1c20_profile.jpg]
Moja Hondzia po wypadku Frown

Proszę admina o nie usuwanie tego postu, gdyż nie jest to żadne oszustwo, a samochód naprawdę jest mi w tej chwili bardzo potrzebny. Pozdrawiam Was, halflajfowcy!

RE: Praca na samochód - pomożesz? - Betka - 11-01-2018

Masz na myśli bulszit typu spamowanie linkami w podpisach na ostatnich żyjących forach dyskusyjnych? XD
Sorry za złośliwość, ale mam już jedno konto i jeden kredyt i w zupełności mi wystarczy, jakkolwiek życzę powodzenia.

RE: Praca na samochód - pomożesz? - kacperski1 - 13-01-2018

Nie wmówisz mi, że namawianie do zakładania kont w banku to szybki sposób na zarobienie kasy xD.
Nie chcę być niemiły, ale jeśli naprawdę potrzebujesz pieniędzy na już, czy nie lepiej było by pójść do prawdziwej pracy?
Sam pomiędzy maturą a studiami (w minione wakacje) w ciągu półtorej miesiąca zarobiłem pakując słodycze jakieś 5000-5300 ziko na czysto (7 godzin dziennie, wolne weekendy, transport i mieszkanie zapewnione, klimatyzowane hale).

RE: Praca na samochód - pomożesz? - esterling - 14-01-2018

Afiliacja to zajebisty temat, ale podchodzisz do tego fatalnie, oferując produkty bankowe i finansowe niewłaściwym osobom. Także bez urazy, ale nie masz pojęcia o zarabianiu na systemach partnerskich i serio lepiej idź do normalnej pracy.

Nie widzę problemu by łączyć pracę na etacie w wakacje z programami partnerskimi.