CentrumValve.pl
[Half-Life 1] Fallout 1 - Ulubiona lokacja - Wersja do druku

+- CentrumValve.pl (http://centrumvalve.pl)
+-- Dział: Saga Fallout (http://centrumvalve.pl/forum-saga-fallout)
+--- Dział: Fallout 1 / Fallout 2 / Fallout Tactics (http://centrumvalve.pl/forum-fallout-1-fallout-2-fallout-tactics)
+--- Wątek: [Half-Life 1] Fallout 1 - Ulubiona lokacja (/temat-half-life-1-fallout-1-ulubiona-lokacja)

Strony: 1 2

Fallout 1 - Ulubiona lokacja - esterling - 26-11-2013

Jaka jest wasza ulubiona lokacja w Fallout 1?

Pozwolę sobie zacząć. Ciężko wybrać mi konkretnie jedną, ale przyparty do muru Wink wskazałbym w pierwszej kolejności placówkę Bractwa Stali. Na drugim miejscu Vault 13 (ten klimat Krypty, no mistrz), a dalej Sierra Army Depot, Blask i Junktown (Złomowo).

W Falloucie uwielbiam klimat opuszczonych (często zniszczonych, często zapieczętowanych w idealnym stanie) tajnych schronów czy baz wojskowych, stąd taka obsada.

A jak jest z wami? Wink

RE: Fallout 1 - Ulubiona lokacja - 1165dbc83b - 26-11-2013

Jako, że Fallout 1 to moja ulubiona część serii, to mam coś do powiedzenia Wink

Fallout 1 to zawsze dla mnie był niesamowity klimat zniszczenia, zagrożenia, samotności i wiszącej gdzieś tajemnicy z przeszłości. Pewnie dlatego następne częsci mnie lekko zraziły (pomimo, że nadal są świetne).

Zawsze zdecydowanie wolałem te bardziej puste, zapomniane i zdewastowane lokacje. W tym Vault 15 (na samym początku, ten klimat!), The Glov oraz Necropolis. Bazy wojskowe owszem, kręcą mnie tak samo mocno. Jednak już taka Cytadela Bractwa była jak dla mnie "zbyt żywa" i chyba jednak zbyt hi-techowa. A Mariposa - fajowo było, jednak zawsze w tych okolicach rozpalało mi wyobraźnie zagadnienie Richarda Greya, Harolda i Kadzi. Schemat tej opowieści aż prosi się, by zrobić z niego jakiegoś wielgachnego questa - zawsze uwielbiałem wyprawy w opuszczone, tajemnicze schrony/bazy Happywide

RE: Fallout 1 - Ulubiona lokacja - esterling - 01-12-2013

Dokładnie na odwrót: ja jestem fanem nietkniętych placówek, Ty natomiast zniszczonych. Widać kto tu jest nihilistą. Tounge

RE: Fallout 1 - Ulubiona lokacja - fa524881b8 - 11-03-2015

Uwielbiam Junktown - świetna, klimatyczna miejscówka. I ta genialna brama wejściowa. Tounge

RE: Fallout 1 - Ulubiona lokacja - esterling - 11-03-2015

Trudno się nie zgodzić, sam wspomniałem o tej lokacji.

Bardzo fajne questy były w niej w FOnline2. Wink

RE: Fallout 1 - Ulubiona lokacja - 6ac8cb3f3d - 04-06-2015

Jako fan BoS'a to w F1 podobała mi się baza bractwa wiem mocno ogólne ale co tam Smile

RE: Fallout 1 - Ulubiona lokacja - esterling - 04-06-2015

Faktycznie, baza Bractwa Stali była bardzo klimatyczna, powiem przedwojenne technologii, świetna sprawa. Wink

RE: Fallout 1 - Ulubiona lokacja - 6ac8cb3f3d - 04-06-2015

a co sadzicie o Nektropolis?

RE: Fallout 1 - Ulubiona lokacja - esterling - 05-06-2015

Specyficzna lokacja, ale na pewno klimatyczna, zważywszy na genezę nazwy i fakt, że zamieszkana była przez ghule. Wink

RE: Fallout 1 - Ulubiona lokacja - 6ac8cb3f3d - 05-06-2015

w sumie sie zgadzam ale dodam ze na swoj sposób jest mroczna i nie pokojaca Smile